Katalog produktów

Nowa strona katalogu produktów
Baza treningowa Street Workout Comes. Siłownia plenerowa.

Jesteśmy producentem, który działa na rynku ponad 35 lat. Kolorowe urządzenia na place zabaw COMES stoją w tysiącach miejsc w całej Polsce. Od prawie 10 lat wyposażamy także siłownie plenerowe, strefy do ćwiczenia Street Workout, oraz wybiegi dla psów. W naszej ofercie mamy też urządzenia komunalne takie jak ławki, kosze i stoliki. Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy wysoki poziom obsługi i doradztwa na każdym etapie projektu, od pierwszych pomysłów, przez wybór urządzeń i wizualizację, po montaż i usługę przeglądów corocznych

Certyfikacja jest procesem nieustannego podnoszenia jakości i bezpieczeństwa. Zapewniamy, że nasze produkty są trwałe, bezpieczne, i wytrzymają wiele lat użytkowania. Urządzenia Comes certyfikujemy w dwóch niezależnych jednostkach. Zgodność z normami jest gwarancją zarówno bezpiecznej zabawy na placu zabaw, jak i ćwiczeń na siłowni plenerowej lub urządzeniach do street workoutu.

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla dzieci, oraz odporne na działanie warunków atmosferycznych. Korzystamy przede wszystkim ze stali, stali nierdzewnej, płyt HDPE, płyt HPL, oraz poliwęglanu i lin polipropylenowych ze stalowym rdzeniem. Informacje o zastosowanych materiałach znajdą Państwo w kartach technicznych urządzeń.