Zacznij od projektu…

Comes oferuje wsparcie w wielu obszarach. Jednym z nich są projekty placów zabaw, siłowni plenerowych, stref street workout, oraz wybiegów dla psów. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Comes - Plac zabaw w Wyszkowie

Oferta Comes

? Nasz zespół projektantów szybko i profesjonalnie wykona dla Państwa projekt placu zabaw, siłowni plenerowej, lub innego terenu rekreacyjnego z naszej oferty.

? Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej.

? Nasze wieloletnie doświadczenie w branży placów zabaw jest gwarancją, że zaprojektowany przez nas plac będzie zgodny z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw.

? Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, bezpiecznego i trwałego miejsca do zabawy i rekreacji.

Konsultacje w terenie

Istnieje możliwość umówienia się z naszym konsultantem w celu dokonania wizji lokalnej terenu przeznaczonego pod plac zabaw lub siłownię plenerową. Doradzimy jakie urządzenia wybrać, oraz jak najlepiej je ustawić, aby wykorzystać przestrzeń. Po konsultacji przedstawimy indywidualną ofertę.

 

place zabaw dla dzieci końskie

W zależności od potrzeb, elementami projektu mogą być:

 

  • Kosztorys inwestorski
  • Dokumentacja przetargowa
  • Wizualizacja placu zabaw
  • Dokumentacja techniczna
  • Wykonanie samego projektu

 

 

montaż placu zabaw szczecin

Dodatkowe Informacje

Prowadzimy cykl porad Projekt Placu Zabaw, w którym dzielimy się tam nasza wiedzą w zakresie placów zabaw z naciskiem na projektowanie przyszłego miejsca rekreacji. Do tej pory na łamach naszej strony zamieściliśmy wiele artykułów, między innymi następującewpisy wpisy:

http://comes.pl/projekt-placu-zabaw/nawierzchnie-na-place-zabaw/

Zamkowy plac zabaw w Radoniu. Producent Comes.

Więcej…

Na naszej stronie znajdziecie Państwo materiały pomocne przy tworzeniu projektów takie jak: rzuty urządzeń w formatach DWG, rendery PNG, oraz karty techniczne PDF. Służymy również pomocą w zakresie konsultacji technicznych. Wykonanie projektu placu zabaw jest usługą płatną. Jednakże, jego koszt może okazać się niewspółmiernie niski w porównaniu do innych kosztów, gdy uzyskają Państwo dofinansowanie na budowę placu zabaw, bądź wygrają przetarg.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta!