Zaufali Nam

Comes - Plac zabaw w Wyszkowie

Nasze place zabaw i tereny sportowo-rekreacyjne możecie Państwo oglądać na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Dokładamy wszelkich starań aby produkowane przez nas urządzenia charakteryzowały się trwałością, funkcjonalnością oraz pięknym wzornictwem. 
Na pierwszym miejscu jest u nas bezpieczeństwo użytkowników, dlatego nasze urzadzenia spełniają polskie i europejskie normy bezpieczeństwa. Warto podkreślić, że współpracujemy zarówno z przedszkolami, szkołami, żłobkami, spółdzielniami mieszkaniowymi, gminami, ośrodkami wypoczynkowymi, czy restauracjami.

Nasza firma ma na swoim koncie tysiące realizacji i wpółpracowała z wieloma podmiotami, takimi jak gminy, powiaty, miasta, spółdzielnie mieszkaniowe, przedszkola, szkoły, i wiele innych. To kilka wybranych:

Nasze referencje

Nasza firma może pochwalić się bardzo dobrymi referencjami, wystawionymi po realizacji przeróżnych projektów. Od tych najmniejszych, po bardzo duże, wielozadaniowe realizację. Cieszymy się, że mogliśmy dla państwa pracować przy tych ciekawych i ważnych projektach.

Gwarancja zgodności z normami bezpieczeństwa


Zapraszamy do obejrzenia realcji z naszcyh realizacji! W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy też na Facebooku!